Ейбар — Реал Сосьєдад
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 26.04.21 22:00

Реал Сосьєдад на домашньому стадіоні поступився Севільї з рахунком 1-2. Усі забиті м'ячі припали на перший тайм, а в другому севільці всіма силами стримували суперника. Нервіонці випереджають Реал Бетіс на п'ятнадцять очок, що робить їх практично недосяжними, оскільки залишилося всього сім матчів до кінця сезону. Севілья може готуватися до групового етапу Ліги Чемпіонів, чого не скажеш про Реал Сосьєдад.
Початок матчу: 26.04.21 22:00 Реал Сосьєдад на домашньому стадіоні поступився Севільї з рахунком 1-2. Усі забиті м'ячі припали на перший тайм, а в другому севільці всіма силами стримували суперника. Нервіонці випереджають Реал Бетіс на п'ятнадцять очок, що робить їх практично недосяжними, оскільки залишилося всього сім матчів до кінця сезону. Севілья може готуватися до групового етапу Ліги Чемпіо