Сент-Етьєн — Марсель
0+

, Футбол, Франція

Початок матчу: 09.05.21 14:00

ФК Брест домігся вольової перемоги над Сент-Етьєном. Зелені відкрили рахунок на одинадцятій хвилині й утримували цей результат аж до шістдесят п'ятої, але потім форвард Бреста Гаетан Шарбоньє оформив дубль і подарував своїй команді три очки. Сент-Етьєну в цьому сезоні немає чим похвалитися, а ось Марсель, який виступає наступним суперником зелених, поставив собі за мету потрапити в ЛЧ.
Початок матчу: 09.05.21 14:00 ФК Брест домігся вольової перемоги над Сент-Етьєном. Зелені відкрили рахунок на одинадцятій хвилині й утримували цей результат аж до шістдесят п'ятої, але потім форвард Бреста Гаетан Шарбоньє оформив дубль і подарував своїй команді три очки. Сент-Етьєну в цьому сезоні немає чим похвалитися, а ось Марсель, який виступає наступним суперником зелених, поставив собі за м