MGG 5.8
0+

Початок студії: 12.04.23 21:00.

Початок матчу: 12.04.23 22:00.

Незважаючи на те, що на початку виїзної гри Араухо зрізав м'яч у свої ворота, футбольна фортуна все ж таки не була на боці білих. Наприкінці першого тайму Барса відігралася завдяки Роберту. Розіграш Реал Мадрид — Челсі дивитись онлайн. На вісімдесят першій хвилині Асенсіо міг вивести свою команду вперед, але його гол не зарахували через офсайд. А на другій компенсованій хвилині Косьє зумів вибороти перемогу для своїх, забивши у ворота команди гостей. Підсумок – 2-1 на користь синьо-гранатових.

Протиборство Реал Мадрид — Челсі дивитись онлайн. Пенсіонери поступилися Тоттенхему у Прем'єр-лізі, після чого на довгий час пішли у безпрограшну серію. Після цього у Лізі Чемпіонів клуб здолав Боруссію Дортмунд. Далі без проблем оминув Лестер у національному чемпіонаті, 3-1. А ось з Евертон розійшовся зі світом у домашній зустрічі.

У першому таймі голів не було, але на п'ятдесят другій хвилині Фелікс відкрив рахунок. Перевагу вихованці Грема Поттера зберігали не так довго – на шістдесят дев'ятій Дукурі зрівняв цифри на табло, але вже за кілька хвилин господарі отримали право пробити пенальті, що його реалізував Хаверц. Проте закріпити переможний результат не вдалося – на вісімдесят дев'ятій хвилині останній гол у матчі забив Сіммс. Чий же футбол виявиться результативнішим – іспанська швидкість чи англійська аристократичність? Можна протистояння Реал Мадрид — Челсі дивитися онлайн.

Трансляція також доступна жестовою мовою.

Початок студії: 12.04.23 21:00. Початок матчу: 12.04.23 22:00. У вершкових досить непростий календар. У поєдинку з Барселоною клуб зазнав мінімальної поразки. Після цього розійшовся зі світом з Бетісом, далі здолав Еспаньйол – 3-1. У Лізі чемпіонів галактикос мінімально переміг Ліверпуль. А ось у Ла Лізі пройти барселонцям не вдалося. Незважаючи на те, що на початку виїзної гри Араухо зрізав м'я