MGG 6.2
0+

Початок студії: 18.06.23 20:45.

Початок матчу: 18.06.23 21:45.

Полум'яні в Роттердамі обіграли Нідерланди на стадії півфіналу (4-2, овертайм). Шашкові могли перемогти ще в основний час, але суперник зрівняв рахунок на шостій компенсованій хвилині. У додатковий час Модрич оформив гол+пас, а Петкович був близьким до дубля, проте другий м'яч скасували через офсайд. Фурія роха відкрила рахунок з італійцями на початку першого тайму, але вирвала перемогу тільки на вісімдесят восьмій хвилині, 2-1. Підопічні де ла Фуенте здійснили дев'ятнадцять ударів. Зустріч Хорватія — Іспанія дивитись онлайн, опоненти виступали на груповому етапі Ліги націй 2018/19. В Ельче колишня команда Луїса Енріке знищила суперника, 6-0, а в Загребі балканська збірна здолала гостей наприкінці зустрічі, 3-2. Після цього колективи перетиналися в 1/8 фіналу Євро-2020, і тоді червона фурія святкувала вікторію (5-3, ОТ).

Полум'яні виграли квартет 1 дивізіону А (тринадцять очок). Шашкові мірялися силами з Австрією (0-3, 3-1), Францією (1-1, 1-0) і Данією (2-1, 1-0). Модрич забив три м'ячі та віддав асист, у Крамарича та Пашалича – по два точні удари. Хорвати вперше пробилися до фінального етапу змагання. Наставник збірної Далич назвав перемогу над Нідерландами однією з найголовніших в історії країни. Фахівець додав, що балканська команда точно матиме медаль. Гру Хорватія — Іспанія дивитись онлайн.

Іспанці у квартеті 2 набрали одинадцять балів у матчах проти Португалії (1-1, 1-0), Чехії (2-0, 2-2) та Швейцарії (1-2, 1-0). Сарабія відзначився двічі і зробив передачу, Асенсіо віддав три результативні паси. У минулому розіграші колектив із королівства також виступав у фіналі, але поступився Франції, 1-2. Де ла Фуенте заявив, що тренує завжди так, начебто це останній поєдинок у житті. Луїс повідомив, що фурія роха перебуває на шляху створення нового футбольного бренду. Протистояння Хорватія — Іспанія дивитись онлайн.

Трансляція також доступна жестовою мовою.

Початок студії: 18.06.23 20:45. Початок матчу: 18.06.23 21:45. Полум'яні в Роттердамі обіграли Нідерланди на стадії півфіналу (4-2, овертайм). Шашкові могли перемогти ще в основний час, але суперник зрівняв рахунок на шостій компенсованій хвилині. У додатковий час Модрич оформив гол+пас, а Петкович був близьким до дубля, проте другий м'яч скасували через офсайд. Фурія роха відкрила рахунок з