Нідерланди — Туреччина
0+

Початок студії: 06.07.24 21:20.

Початок матчу: 06.07.24 22:00.

У чвертьфіналі чемпіонату Європи на Олімпіаштадіон, у Берліні пройде матч Нідерланди — Туреччина. З 1992 року суперники перетиналися дванадцять разів, переважно у кваліфікації ЧС. Помаранчеві оформили шість перемог, а місячні зірки — три. Під час відбору Мундіалю 2022 команди обмінялися результативними домашніми вікторіями, 6-1, 2-4. За підсумками групового раунді заводний апельсин фінішував третім у квартеті D, набравши чотири очки. Летючі голландці грали проти Польщі, 2-1, Франції, 0-0, і Австрії, 2-3. У ⅛ підопічні Кумана розібралися з Румунією, 3-0. Гакпо забив три м'ячі та віддав асист. Колектив Монтелли посів другу сходинку в групі F (шість балів) за підсумками поєдинків із Грузією, 3-1, Португалією, 0-3 і Чехією, 2-1. На минулому етапі збірна залишила позаду Австрію, 2-1.

Вболівальники європейського футболу можуть побачити битву Нідерланди — Туреччина на платформі Megogo. Помаранчеві вп'яте беруть участь у ¼ фіналу і вперше пробилися в цю стадію через шістнадцять років. У 1996 році заводний апельсин пропустив далі Францію, 0-0, 4-5 по пенальті. На ЧЄ 2000 і 2004 летючі голландці перемогли Югославію, 6-1 і Швецію, 0-0, 5-4 по пенальті.

Туреччина лише двічі виступала на цьому етапі. Уперше місячним зіркам це вдалося на континентальній першості 2000 року. Тоді команда поступилася Португалії, 0-2. Символічно, що зустріч пройшла в Амстердамі. На Євро-2008 колектив домігся найкращого результату в турнірі. У ¼ національна збірна засмутила Хорватію, уникнувши поразки на сто двадцять другій хвилині, 1-1, 3-1 по пенальті.

Як подивитися прямі спортивні трансляції на Megogo.

Онлайн-трансляція протистояння Нідерланди — Туреччина доступна за передплатою Спорт, Максимальна, Максимальна + благодійність. Вибравши відповідний варіант, глядачі отримають доступ не тільки до прямої трансляції цього та інших змагань, а й до великого каталогу розважального контенту, включно з фільмами, серіалами, мультфільмами, а також аудіокнигами та подкастами, поряд із 300+ телеканалами з можливістю паузи та запису.

Початок студії: 06.07.24 21:20. Початок матчу: 06.07.24 22:00. У чвертьфіналі чемпіонату Європи на Олімпіаштадіон, у Берліні пройде матч Нідерланди — Туреччина. З 1992 року суперники перетиналися дванадцять разів, переважно у кваліфікації ЧС. Помаранчеві оформили шість перемог, а місячні зірки — три. Під час відбору Мундіалю 2022 команди обмінялися результативними домашніми вікторіями, 6-1, 2