Іспанія — Англія
0+

Початок студії: 14.07.24 20:30.

Початок матчу: 14.07.24 22:00.

У фіналі Євро 2024 на Олімпіаштадіон (Берлін) відбудеться матч Іспанія — Англія. Суперники двічі перетиналися на континентальній першості. 1980 року три леви виграли на груповому етапі, 2-1. Через шістнадцять років фурія роха знову поступилася - тепер уже в чвертьфіналі (0-0, 2-4 по пенальті). У згаданій зустрічі взяв участь нинішній тренер британського колективу Саутгейт – він виступав у центрі оборони. У квартеті В підопічні де ла Фуенте перемогли Хорватію, 3-0, Італію, 1-0, та Албанію, 1-0. У плей-офф збірна вибила Грузію, 4-1, Німеччину, 2-1, овертайм та Францію, 2-1. Ольмо оформив п'ять результативних дій. Три леви у групі С провели поєдинки проти Сербії, 1-0, Данії, 1-1, та Словенії, 0-0. Далі футболісти засмутили Словаччину, 2-1, ВІД, Швейцарію (1-1, 5-3 за пенальті) та Нідерланди, 2-1.

Платформа Megogo покаже матч Іспанія - Англія 14.07.2024 онлайн.

Червона фурія вже чотири рази пробивалася до фіналу. Лише сорок років тому національна команда зазнала поразки у битві за трофей, поступившись французам, 0-2. Перший кубок колектив завоював у 1964 році, здолавши СРСР, 2-1. 2008 року збірна здолала Німеччину, 1-0, а на наступних змаганнях розгромила в Києві Італію, 4-0. Англія вперше вийшла у фінал минулого Євро. Тоді три леви відкрили рахунок уже на другій хвилині у поєдинку проти скуадри адзурри. У другому таймі суперник відновив паритет, а в серії пенальті не забили відразу трьох підопічних Саутгейта – Рашфорд, Санчо та Сака. Двадцять вісім років тому команда була близька до фіналу, але у півфіналі поступилася Німеччині. У післяматчевій лотереї удар з точки не реалізував чинний тренер колективу.

Як переглянути пряму трансляцію гри на Megogo.

Трансляція фінального матчу Євро-2024 Іспанія - Англія від 14.07.2024 доступна за наявності підписок Спорт, Максимальна та Максимальна + благодійність. Можна вибрати будь-який із тарифів. Оформивши підписку, глядачі отримують доступ не лише до відеотрансляції матчів, а й до великої бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів з можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок студії: 14.07.24 20:30. Початок матчу: 14.07.24 22:00. У фіналі Євро 2024 на Олімпіаштадіон (Берлін) відбудеться матч Іспанія — Англія. Суперники двічі перетиналися на континентальній першості. 1980 року три леви виграли на груповому етапі, 2-1. Через шістнадцять років фурія роха знову поступилася - тепер уже в чвертьфіналі (0-0, 2-4 по п