США — Канада
0+

Початок матчу: 07.09.24 23:05.

На стадіоні Children's Mercy Park у Канзасі пройде товариський матч США — Канада. З початку 2000-х суперники перетиналися шістнадцять разів. Кенакс виграли лише двічі, і в обох випадках це були домашні зустрічі в Торонто та Гамільтоні. Зірково-смугасті оформили десять вікторій. Минулого літа команди вийшли на поле в Цинциннаті у чвертьфіналі Золотого кубка. Тоді господарі перемогли тільки в серії пенальті (2-2, 3-2). За останні одинадцять років колективи розійшлися миром лише у кваліфікації Чемпіонату світу 2022, 1-1.

Дивитися товариський матч США — Канада 08.09.2024 онлайн на платформі Megogo.

У попередніх п'яти поєдинках Team USA обіграла лише Болівію в Кубку Америки, 2-0. Підопічні Грегга Берголтера не завершили на свою користь жоден спаринг цього року. У січні національний колектив зазнав поразки від Словенії в Сан-Антоніо, 0-1, а в червні був розгромлений Колумбією в Лендовері, 1-5. Утім, американці можуть похвалитися нічиєю з Бразилією в Орландо, 1-1. Цей результат став можливим завдяки кіперу Метту Тернеру, який здійснив одинадцять сейвів.

Канада в липні втратила бронзу Копа Америки. У зустрічі за третій рядок кенакс перемагали Уругвай, 2-1, але пропустили на другій компенсованій хвилині, а потім поступилися за пенальті, 3-4. В останніх восьми матчах червоні оформили лише дві вікторії. Щодо спарингів у підопічних Джессі Марша аналогічна ситуація. Минулої осені збірна програла Японії в Ніїґаті, 1-4, у червні – Нідерландам у Роттердамі, 0-4, після чого розійшлася миром із Францією в Бордо, 0-0.

Як переглянути пряму трансляцію матчу на Megogo.

Трансляція протистояння США — Канада від 08.09.2024 доступна за наявності підписок Спорт, Максимальна та Максимальна + благодійність. Можна вибрати один тариф. Оформляючи підписку, аудиторія отримує доступ як до відеотрансляції матчів, так і до великої бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 07.09.24 23:05. На стадіоні Children's Mercy Park у Канзасі пройде товариський матч США — Канада. З початку 2000-х суперники перетиналися шістнадцять разів. Кенакс виграли лише двічі, і в обох випадках це були домашні зустрічі в Торонто та Гамільтоні. Зірково-смугасті оформили десять вікторій. Минулого літа команди вийшли на поле в Цинциннаті у чвертьфіналі Золотого кубка. Тоді г