Фіорентіна — Лаціо
0+

Початок матчу: 22.09.24 13:30.

У неділю, 22 вересня 2024 року, в рамках п'ятого туру Серії А, на стадіоні Артеміо Франкі у Флоренції Фіорентина прийме Лаціо. Початок матчу о 13:30 за місцевим часом. Фіалки, які продовжують боротьбу за високі місця в таблиці, налаштовані на перемогу перед своїми вболівальниками. Команда демонструє впевнену гру і прагне закріпити свої позиції. Орли, які перебувають у верхній частині таблиці, також налаштовані на успішний результат. Гостьовий матч проти сильного суперника обіцяє бути непростим, і орли боротимуться за кожен пункт.

Фанати екстремального футболу можуть спостерігати за цією захоплюючою подією на платформі Megogo, де буде доступна онлайн-трансляція матчу Фіорентина - Лаціо.

Фіалки, схоже, все ще перебувають у стадії будівництва. Після нічиєї з Пармою в першому турі Серії А, 1-1, і штрафного удару Бірагі, який став єдиним позитивним моментом для складу, Gazzetta dello Sport зазначила, що команді доведеться виправити недоліки і знайти баланс у грі. У середині тижня флорентійці зазнали фіаско в домашньому матчі плей-офф Ліги конференцій проти Академії Пушкаша, 3-3. Наразі команда перебуває на одинадцятій сходинці турнірної таблиці, маючи три бали в скарбничці.

Може, стара проблема Лаціо знову проявила себе. Минулого сезону Мауріціо Саррі часто наголошував, що його команда починає тайми з великою повільністю. У гостьовому поєдинку з Удінезе римляни знову пропустили два голи на початку кожного тайму - від Лоренцо Лукки і Флорана Товена. Перший гол був забитий після піднятого лайнсменом прапора, який вирішив, що Пайєро був в офсайді, але свистка не було, і атака Удінезе продовжилася. VAR підтвердив, що положення поза грою не було. Небесно-блакитні довго протестували. Ісаксен зміг відквитати один м'яч лише в компенсований час, після того, як на шістдесят сьомій хвилині його клуб залишився в більшості.

Як подивитися прямі футбольні трансляції на платформі Megogo.

.

Онлайн-трансляція зіткнення Фіорентина - Лаціо доступна за передплатою Спорт, Максимальна, Максимальна + благодійність. Вибравши відповідний тариф, глядачі отримають доступ не тільки до прямої трансляції цього та інших матчів, а й до великого каталогу розважального контенту, включно з фільмами, серіалами, мультфільмами, а також аудіокниги та подкасти, поряд із 300+ телеканалами з можливістю паузи та запису.

Початок матчу: 22.09.24 13:30. У неділю, 22 вересня 2024 року, в рамках п'ятого туру Серії А, на стадіоні Артеміо Франкі у Флоренції Фіорентина прийме Лаціо. Початок матчу о 13:30 за місцевим часом. Фіалки, які продовжують боротьбу за високі місця в таблиці, налаштовані на перемогу перед своїми вболівальниками. Команда демонструє впевнену гру і прагне закріпити свої позиції. Орли, які перебуваю