Туреччина — Чорногорія
0+

Початок матчу: 11.10.24 21:45.

У третьому турі групового етапу квартету 4 Дивізіону В Ліги націй УЄФА на Самсунському стадіоні імені 19 травня в муніципалітеті Теккекей зіграють матч Туреччина — Чорногорія. Три роки тому господарі приймали суперника в Стамбулі в рамках кваліфікації Мундіалю. До тридцять першої хвилини місячні зірки вже вели в рахунку, 2-0, завдяки голу та асисту Дженгіза Ундера. Зрештою, соколи змогли зрівняти в компенсований час, 2-2. У 2016 в Анталії балканська команда програла через єдиний м'яч наприкінці матчу. Підопічні Монтелли на старті ЛНУ розписали нічию з Уельсом у Кардіффі, 0-0, та перемогли в Ізмірі Ісландії, а Керем Актюркоглу оформив хет-трик, 3-1. Збірна Монтенегро спочатку поступилася в Рейк'явіку, 0-2, а в Никшичі програла валлійцям, двічі пропустивши до третьої хвилини, 1-2.

Дивитися матч Туреччина — Чорногорія 11.10.2024 онлайн на платформі MEGOGO.

Господарі в останніх десяти домашніх зустрічах поступилися лише Хорватії в Бурсі в рамках відбору Євро, 0-2. У восьми випадках місячні зірки відзначалися щонайменше двічі. Згаданий поєдинок проти шашкових став першим сухим на своєму полі з осені 2021 року. Також у цьому проміжку збірна лише двічі розписувала нічию — з Люксембургом, 3-3, та Вірменією, 1-1.

Чорногорія зазнала поразки в шести з попередніх восьми виїздів. За останні три роки соколи перемогли в гостях лише Румунію, 3-0, та Болгарію, 1-0. У цьому відрізку балканський колектив зовсім не відзначався в семи випадках і розійшовся миром лише з Литвою в Каунасі, 2-2. У п'яти попередніх матчах на чужому полі команда пропускала щонайменше двічі.

Як дивитися трансляцію гри на сервісі MEGOGO.

Трансляція матчу Ліги націй УЄФА Туреччина — Чорногорія від 11.10.2024 доступна за наявності підписок Спорт, Максимальна та Максимальна + благодійність. Можна вибрати один тариф. Оформляючи підписку, ви отримуєте доступ і до відеотрансляції матчів, і до великої бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 11.10.24 21:45. У третьому турі групового етапу квартету 4 Дивізіону В Ліги націй УЄФА на Самсунському стадіоні імені 19 травня в муніципалітеті Теккекей зіграють матч Туреччина — Чорногорія. Три роки тому господарі приймали суперника в Стамбулі в рамках кваліфікації Мундіалю. До тридцять першої хвилини місячні зірки вже вели в рахунку, 2-0, завдяки голу та асисту Дженгіза Ундера