Шахтар — Аталанта
0+

Початок матчу: 02.10.24 15:00.

У другому турі етапу ліги Юнацької Ліги чемпіонів на стадіоні Паркштадіон у Гельзенкірхені пройде матч Шахтар — Аталанта. На старті раунду донецька команда оформила вольову виїзну перемогу над іншим представником Італії – Болоньєю, 4-3. Віктор Цуканов оформив дубль, а Богдан Трифаненко забив вирішальний м'яч наприкінці основного часу за п'ять хвилин після виходу на поле. Бергамаски вдома розгромили ровесників з Арсенала, 4-1. Ще до перерви оробічі встановили рахунок 3-0. Суперники виступали в одній групі змагання п'ять років тому. Тоді гірники приймали богиню в селищі Високий (Харківська область) на території спортивно-тренувальної бази Металіста. Гості виграли, 2-1, завдяки двом точним ударам нинішнього форварда Кальярі – Роберто Пікколі.

Медіасервіс MEGOGO показуватиме матч Шахтар — Аталанта 02.10.2024 онлайн.

Номінальні господарі вперше перетиналися з італійськими командами в кампанії 2017/18. Тоді оранжево-чорні поступилися в Україні Наполі, 1-2. Три роки тому донецький колектив програв Інтеру U-19 у Києві на НТК імені Баннікова, 0-1. Отож гірники зазнали поразок у всіх трьох домашніх зустрічах ЮЛЧ проти представників Прімавери.

Аталанта раніше тільки двічі виступала в турнірі. У дебютному для себе розіграші 2019/20 бергамаски виграли квартет С, але в 1/8 фіналу вилетіли від Ліона (3-3, 3-5 за пенальті). У кампанії 2021/22 оробічі зіграли набагато гірше. Ла деа набрав усього сім пунктів і навіть не вийшов із групи, але матчі з їхньою участю були дуже результативними (двадцять три м'ячі).

Як дивитись онлайн-трансляцію гри на MEGOGO.

Трансляція матчу Юнацької Ліги чемпіонів Шахтар — Аталанта від 02.10.2024 доступна за наявності підписки Спорт, Максимальна або Максимальна + благодійність. Можна вибрати будь-який зручний тариф. Оформивши підписку, ви отримуєте доступ і до відеотрансляції матчів, і до великої бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 02.10.24 15:00. У другому турі етапу ліги Юнацької Ліги чемпіонів на стадіоні Паркштадіон у Гельзенкірхені пройде матч Шахтар — Аталанта. На старті раунду донецька команда оформила вольову виїзну перемогу над іншим представником Італії – Болоньєю, 4-3. Віктор Цуканов оформив дубль, а Богдан Трифаненко забив вирішальний м'яч наприкінці основного часу за п'ять хвилин після виходу н