Реймс — Лілль
0+

Початок матчу: 07.04.19 16:00

У минулому турі Лілль грав у гостях у Нанта, де відбулося футбольне диво. Програючи 2–0, Лілль усього за сім хвилин зміг забити 3 голи і вийти вперед у матчі. Варто зазначити, що всі 5 м’ячів було забито протягом 12-ти хвилин. Після такого поєдинку, для гостей будь-яка зустріч повинна даватися легко. Інше питання, чи зможуть гості домогтися позитивного результату в другому виїзному поєдинку поспіль.
Початок матчу: 07.04.19 16:00 У минулому турі Лілль грав у гостях у Нанта, де відбулося футбольне диво. Програючи 2–0, Лілль усього за сім хвилин зміг забити 3 голи і вийти вперед у матчі. Варто зазначити, що всі 5 м’ячів було забито протягом 12-ти хвилин. Після такого поєдинку, для гостей будь-яка зустріч повинна даватися легко. Інше питання, чи зможуть гості домогтися позитивного результату в