Севілья — Гранада
0+

Початок матчу: 25.01.20 22:00

Гранада в попередньому матчі з Барселоною аж до 75-ї хвилини зберігала нічийний рахунок 0–0, але зірка синьо-гранатових Ліонель Мессі все ж зумів вразити ворота суперника. Севілья, у свою чергу, програла на виїзді Реал Мадриду 2–1, але на турнірне становище команди цей результат ніяк не вплинув. У разі перемоги над Гранадою, Севілья обійде Атлетіко Мадрид і опиниться на 3-му рядку чемпіонату.
Початок матчу: 25.01.20 22:00 Гранада в попередньому матчі з Барселоною аж до 75-ї хвилини зберігала нічийний рахунок 0–0, але зірка синьо-гранатових Ліонель Мессі все ж зумів вразити ворота суперника. Севілья, у свою чергу, програла на виїзді Реал Мадриду 2–1, але на турнірне становище команди цей результат ніяк не вплинув. У разі перемоги над Гранадою, Севілья обійде Атлетіко Мадрид і опиниться