Барселона — Хетафе
0+

Початок матчу: 15.02.20 17:00

Барселона у чвертьфінальному поєдинку Кубка Іспанії зазнала поразки від Атлетик Більбао й покинула турнір. Події в матчі розвивалися дуже трагічно для каталонців, оскільки за хвилину до кінця основного часу баски провели атаку і відкрили рахунок. Єдиний гол на 93-й хвилині позбавив Барселону кубкового трофею. Може це й на краще — тепер Барселона може зосередитися на виступах у внутрішньому чемпіонаті.
Початок матчу: 15.02.20 17:00 Барселона у чвертьфінальному поєдинку Кубка Іспанії зазнала поразки від Атлетик Більбао й покинула турнір. Події в матчі розвивалися дуже трагічно для каталонців, оскільки за хвилину до кінця основного часу баски провели атаку і відкрили рахунок. Єдиний гол на 93-й хвилині позбавив Барселону кубкового трофею. Може це й на краще — тепер Барселона може зосередитися на в