Лілль — Тулуза
0+

, Футбол, Франція

Початок матчу: 22.02.20 21:00

Справжня трагедія трапилася в попередньому турі чемпіонату Франції, де Тулуза приймала Ніццу. Гімнасти відкрили рахунок на 12-й хвилині протистояння, а на 27-й Тулуза залишилася вдесятьох. На 91-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота Ніцци, і якби господарі реалізували його, то Тулуза могла б закінчити матч внічию, проте цього не сталося. У поєдинку з Ліллем на Тулузу чекає чергова поразка.
Початок матчу: 22.02.20 21:00 Справжня трагедія трапилася в попередньому турі чемпіонату Франції, де Тулуза приймала Ніццу. Гімнасти відкрили рахунок на 12-й хвилині протистояння, а на 27-й Тулуза залишилася вдесятьох. На 91-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота Ніцци, і якби господарі реалізували його, то Тулуза могла б закінчити матч внічию, проте цього не сталося. У поєдинку з Ліллем н