PROfishing team
недоступен
16+

PROfishing team

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
Drolg Оу
Wydaje się, że kanał PROfishing team jest interesujący, a tematy do rozmów są przydatne, zwłaszcza wideo z łowieniem ryb zimą i sandaczem, ale subskrybentów jest niewiele, tylko około siedmiu tysięcy. Przecież kanał powstał już w 2016 roku! Oznacza to, że wiele treści zostało już nakręconych i wiele przydatnych rzeczy zostało pokazanych na temat wędkarstwa.
Neo$
Łowienie ryby przy kiepskiej pogodzie jest trudne, ale z jakiegoś powodu jest to również przyjemniejsze.
SmaragnyА
Jezioro Kaindy Mountain wyglądało tak, jakby ktoś obrobił zdjęcia w Photoshopie. Niesamowite widoki.
jeickob1
Myślałem, że tylko ja wiem, kim jest Sem Pilligrim z Wielkiej Brytanii. Okazuje się jednak, że autor kanału jest jego subskrybentem od dłuższego czasu i, szczerze mówiąc, nawet czasami czerpie stamtąd pomysły. To nie jest nawet żaden grzech, bo facet ma prawie dwa miliony subskrybentów i oczywiście wie, jak łowić ryby na te dwa miliony.
rAstaFA
Typowy męski kanał, który można oglądać przez długi czas, nawet przeze mnie. Ten facet ma wszystkie spełnione marzenie - po prostu łowi ryby, robi różne sztuczki ze złowioną rybą, pije piwo i oczywiście pokazuje swoje techniczne momenty, czyli ma rybę, piwo, technikę - idealne dla każdego. Natomiast osobiście odkryłam kilka niestandardowych dla mnie przepisów. I mimo, że nie lubię piwa, to taką przystawkę zjem z wielką przyjemnością.