TheBrainDit
недоступен
18+

TheBrainDit

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
Koralik@
TheBrainDit to kanał rozrywkowy Olega Braina poświęcony grom. Jest całkiem fajny.
Krasny Limonczyk
Jest bardzo dobry w gameplayu wszystkich hitów gier od Morta Combat po całe Bannu Shamani. No, najfajniej jest, gdy robi gry z gatunku horror. Ale wszystko z tak żrącym i nieustępliwym banerem na twarzy, że nie mogę. Ma bardzo charakterystyczny wyraz twarzy i świetny głos do gry. Stąd osiem milionów followersów. Dobra robota, Bażyński.
MrAndrey
Legendarny kanał. Przyjemnie się ogląda, ale tylko dla dorosłych. Co gry, co słownictwo. Ale to przecież jak w życiu. To nie jest tak, że jest tam jakiś felerny język. Wszystko jest takie w punkt i do rzeczy. Nie jest brudne. Tak gracze rozmawiają przy komputerach podczas walki i gier przygodowych z questami. To jest zabawne i komiczne.
JankaDiagilew
Jest trochę popisowy, jak dla mnie. Tak, i trochę za dużo w nim faulu. No tak to ciekawe jak on tu wszystko przechodzi i są chwyty jego gdzie chcą wysadzić boga słońca w minkrafcie. A jak się samemu przeszło już sporo gier w ogóle to nie jest źle patrzeć. Ale tak to oglądałem bez zbytniego entuzjazmu. Steb mat gra. Więc o co tyle hałasu?
Liosza Pustelnik
To oczywiste, że nic takiego. Ale nie każdy potrafi zrobić show z przejścia gry. Słuchałem voice-overa z gameplaya Mortal Kombat i po prostu śmiałem się i płakałem. To jest lepsze niż goblin nawet. Ale oczywiście trzeba oglądać wybiórczo i nie wszystkie pod rząd. Ale nastrój na pewno podnosi. I tak wszystko, przy okazji, jest gustowne.