0+

, Футбол, Катар

Початок студії: 24.11.22 17:00.

Початок матчу: 24.11.22 18:00.

Португальці опинилися на другому місці у своїй групі, віддавши першість сербам, успіхи яких на міжнародних турнірах згадати дуже складно. Може здатися, що такий результат дещо нелогічний, але ми знаємо, до яких хитрощів може вдаватися тренерський штаб цієї збірної. Так, на Чемпіонаті Європи 2016 року зелено-червоні посіли третє місце в групі, не вигравши жодного матчу. Проте, навіть така позиція дала змогу пройти далі, а потім команда стала чемпіоном Європи.

Зустріч Португалія — Гана дивитись онлайн, схоже, піренейці й цього разу вирішили не викладатися на всю у відбіркових іграх, а погодилися поберегти сили для фінальної частини турніру. Особливо здали позиції футболісти Фернанду Сантуша в останніх матчах. Якщо Азербайджан, 3-0, та Люксембург, 5-0, вдалося подолати без проблем, то в поєдинках з Ірландією та Сербією виникли проблеми. З ірландцями команда обраних розійшлася без забитих голів, а Пепе ще й дістав червону картку, утративши право зіграти в наступному поєдинку проти балканців. Можливо, це завадило в результаті, а може, щось інше, але останній відбірковий матч вони програли, хоча починалося все непогано.

На другій хвилині Саншеш вивів свою команду вперед, але на тридцять третій Тадич зрівняв рахунок. У другому таймі гості вийшли вперед завдяки голу Митровича на дев'ятій хвилині, 1-2. Європейські бразильці кваліфікувалися з другого місця. Поєдинок Португалія — Гана дивитись онлайн.

Чорні зірки в другому етапі добору здобули перше місце в групі, пройшовши Південну Африку, Ефіопію та Зімбабве, а далі завоювали путівку в протистоянні з Нігерією. Перший матч завершився без забитих голів, а в другій грі команди забили по одному м'ячу, причому далі пройшов саме колектив Отто Аддо — спрацювало правило голу на виїзді. Яким буде стартовий поєдинок на Мундіалі між цими запеклими супротивниками? Протистояння Португалія — Гана дивитись онлайн.

Початок студії: 24.11.22 17:00. Початок матчу: 24.11.22 18:00. Португальці опинилися на другому місці у своїй групі, віддавши першість сербам, успіхи яких на міжнародних турнірах згадати дуже складно. Може здатися, що такий результат дещо нелогічний, але ми знаємо, до яких хитрощів може вдаватися тренерський штаб цієї збірної. Так, на Чемпіонаті Європи 2016 року зелено-червоні посіли третє мі